Lider & Partners sp. z o.o.

MEBLE

logo

www.meble4u.eu

 
Zajmujemy się tworzeniem mebli dla domu oraz dla firm. Oferujemy meble kuchenne, biurowe, do salonu i łazienkowe wykonujemy też funkcjonalne szafy wnękowe i garderoby.

Meble 4U Furniture to marka którą wyróżnia wysoka jakość, funkcjonalność i estetyczny wygląd. Wykonujemy usługę kompleksowo począwszy od zaprojektowania , wykonania aż po profesjonalny montaż i serwis gwarancyjny.

Naszym celem jest konstruowanie mebli solidnych, wykonanych z dbałością o detale i dających radość z codziennego użytkowania przez wiele lat. Działamy dopasowując się do wymagań i życzeń klientów, starając się zrozumieć ich potrzeby aby w pełni realizować ich oczekiwania. Dążymy do tego aby oferowane przez nas produkty i usługi kompleksowo zaspokajały potrzeby naszych klientów.

Meble wykonujemy z najlepszych jakościowo i sprawdzonych materiałów oraz w oparciu o produkty między innymi takich marek jak: BLUM, HETTICH, REJS, SEVROLL, KRONOPOL, KRONOSPAN, EGGER. Każdorazowo jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania z najwyższej półki lub po prostu w dobrej relacji ceny do jakości.

Umów się na bezpłatne pomiary i wizualizacje pod nr tel. 500 395 310 lub w naszym Studio Meblowym przy al. Jana Pawła II 101 w Łęcznej (budynek naprzeciwko stacji Lotos).